Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home3/onwayir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa---/functions/theme-functions.php on line 1966
دانش آموز مسلمان | دانش آموز مسلمان
Monday , 28 November 2022 / دوشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۱
آخرین مطالب:

بایگانی نویسنده: دانش آموز مسلمان

دو کلام حرف سنگین

یه روز خیلی نزدیک این بازیا و امتحانای الان تموم میشه.. هر کدوم از ما میمونیم و پرونده اعمال و حقوق ها.. اونجا شروع اصلیه. خیلیا ضرر میکنن.. به خصوص اونایی که مسئولیت و جایگاه داشتن.. و نرید ان نمن.. و سیعلم الذین .. اعتقاد شیعه است .. یاعلی./ دانلود PDF بیشتر بخوانید »

۳ مرحله صحیح صالحین

جذب در کار تربیتی و صالحین سه مرحله اساسی داریم: { *جذب * تثبیت * رشد } اما متأسفانه در این میان گاه مشاهده می شود که در برخی از مساجد و پایگاه های کشور، این فرآیند اصیل تربیتی به اشتباه در قالب سیکلی معیوب صورت می پذیرد و به جای مراحل؛ جذب، تثبیت و رشد. فرآیند غیرصحیح و غیراصولی: ... بیشتر بخوانید »

علایم نفاق از زبان قرآن

نفاق از اعمال کسانی است که به زبان ادعای ایمان و صداقت در اقوال و افعال را می کنند، اما در دل حقایق را پنهان کرده و با خودشان صادق نیستند: “ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ آمَنُوا ثُمَّ کَفَرُوا فَطُبِعَ عَلَى قُلُوبِهِمْ فَهُمْ لَا یَفْقَهُونَ” [المنافقون: (۳)] «این (نفاق و دروغگوئی و بازداشتن از دین) بدان خاطر است که (نخست با زبان) ایمان آورده ... بیشتر بخوانید »

car accident

۲۸/۱/۲۰۱۷ In Allah’s way, I cracked in my my car, with the best friend, called little brother . . . It just began raining, the road got slipping and in a bad position, at passing a truck at 60 k/h the front of car slipped right and hit the aside truck, then left and slipping on the road and by ... بیشتر بخوانید »

۹ دی ۹۵

دیشب یه گل خریدیم. امروز صبح بدترین خبر عمرمان را شنیدیم. امشب بهترین خبر عمرمان را شنیدیم. روز عجیبی بود… ۹ دی . روز بصیرت . گرامی باد. دانلود PDF بیشتر بخوانید »

کلیپ عادتهای خوب نماز

کلیپ تولیدی صالحین آنلاین: عادتهای خوب نماز ( چند نکته برای بهتر خواندن نمازها ) کاری از صالحین آنلاین دریافت تیزر کوتاه دریافت و مشاهده کلیپ عادتهای خوب نماز در آپارات (البته ظاهرا آپارات حجمشو زیاد کرده!) — *** پست های مرتبطنماز در شبهای سرد.. «…أَقِمِ الصَّلاهَ…» اتاق فکر صالحین / نماز و مسجد متربی تفاوت اقامه نماز با خواندن ... بیشتر بخوانید »

کلیپ وضو با نصف لیوان آب

کلیپ وضو با نصف لیوان آب دریافت کلیپ وضو با نصف لیوان آب از آپارات پست های مرتبطدر این هیئت فقط چای ایرانی مصرف می شود. بروشور اقتصاد مقاومتی ۱ افتتاح بخش ” اقتصاد مقاومتی” در پایگاه دانش آموز مسلمان دانلود PDF بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری | راهیان نور و خادمی سنگر آسمانی در شلمچه

“سنگر آسمانی” عنوان برنامه فرهنگی تربیتی ای است که توسط یک گروه جهادی فرهنگی قمی موسوم به “بنون” ، با همکاری تعدادی از خادم های فردی و گروهی و هیئتی از شهرهای دیگر، چند سال است در برخی یادمانهای مناطق عملیاتی برگزار می شود. در این برنامه کودکان و نوجوانان وارد محیط شهر شبیه سازی شده خرمشهر ویران شده توسط ... بیشتر بخوانید »

برگزاری یادواره شهدا در مسجد

به گزارش دانش آموز مسلمان، پنجشنبه ۲۸ آبان در مسجد محله قرار است یادواره شهدای دانش آموز شهرستان برگزار کنیم ان شاالله. ضمن اینکه پیشینه مسجد جدید محله، کمتر از ۵ ، ۶ سال است و فکر کنم تا الان میزبان برنامه های شهدایی مثل یادواره نبوده است.. با وجود برخی مشکلات و سختی های در راه اجرای این برنامه، ... بیشتر بخوانید »

عکس : حلقه صالحین

آن کسی که با ایمان است، آن کسی که دنبال اهداف والاست، آن کسی که حاضر است از وجود خود برای کشورش برای اسلامش برای نظام اسلامی، برای آحاد ملتش، با وجود خود با استعداد خود، با جان و تن خود سرمایه گذاری کند او بسیجی است، پست های مرتبطتصاویر حجره تکانی اتاق فکر صالحین / تنبیه (جریمه) متربی خطاکار ... بیشتر بخوانید »

حلقه صالحین

پست های مرتبططرح بحث حکومت و ولایت فقیه / مخاطب: کودک و نوجوان حلقه صالحین در مناطق عملیاتی کیفیت یا کمیت؟ (کار فرهنگی) مسجد یا حلقه؟ یک سنت نیک و جالب در حلقه صالحین ما حلقه های زیبای صالحین در گوشه ای از ایران اسلامی ایده – مسابقه تیمی در حلقه صالحین دانلود PDF بیشتر بخوانید »

مستند آسیب های بازی کلش آو کلنز

مستند تولیدی : آسیب های بازی کلش آو کلنز کاری از مجموعه صالحین آنلاین مواردی که در این مستند مورد بررسی قرار گرفته است: معرفی بازی و شرکت سازنده بررسی اعتیاد آور بودن بازی و آسیب های آن آموزش مادی گرایی و خشونت تقویت حس نژاد پرستی و تنفر هزینه و خرج های کاربران بررسی امنیتی بازی آسیبهای محیط چت ... بیشتر بخوانید »

دستنوشته یکی از بچه های روستا برای رهبر

اردوی جهادی.. واحد فرهنگی. یک بار کارت هایی به بچه ها دادیم که عکس حضرت آقا یک طرفش بود.. گفتیم جمله یا نامه ای به آقا بنویسید و فردا بیاورید.. یکی از نوشته ها خیلی جالب بود.. اشک مان را درآورد.. پست های مرتبطکلیپ توصیه های مهم رهبر انقلاب به هیئت های عزاداری تا پرچم حسین روی بام خانه هاست ... بیشتر بخوانید »

درآمدی بر رویش ها، نیم ریزش ها و ریزش ها در صالحین

طلحه و زبیر، از مسلمانان زمان پیامبر بودند و در جنگ های پیامبر با بت پرست ها شرکت کرده بودند. آنها خودشان را شیخ و رئیس سفید و بزرگ قبیله می دانستند. می گفتند ما کمتر از ابوبکر و عثمان نیستیم. ما هم لیاقت جانشینی پیامبر را داریم. اما این سه خلیفه مقام و منصبی به طلحه و زبیر نداده ... بیشتر بخوانید »

پسر کو ندارد نشان از پدر..

یکی از روزهای خادمی (شلمچه)، در برگشت از حسینیه یادمان به سنگر در جاده بهشت، این صحنه رو دیدم و عکس گرفتم.. #خیلی حرف برای گفتن داره.. پسر کو ندارد نشان از پدر/ تو بیگانه خوانش مخوانش پسر .. پست های مرتبطبروشور آشنایی با یادمانهای راهیان نور قطعه هایی از بهشت در زمین… نامه یک دانش‌آموز شهید به امام خمینی(ره)؛ ... بیشتر بخوانید »

طرح آمریکایی برای مصادره قیام کربلا و ‘یزید’ معرفی کردن ‘جمهوری اسلامی’ با ابزار جریان شیرازی‌ها

«جفری هالورسون» نظریه پرداز و پروفسور دانشگاه آریزونای امریکا، پس از فتنه ۸۸ با انتشار مقاله ای (که در سایت مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه آریزونا منتشر شد) تصریح نمود که دیگر راهکارهای نظامی برای مقابله با حکومت ایران چندان کارآیی نداشته و جبهه غرب و استکبار باید تغییر تاکتیک داده و «براندازی نرم» را در دستور کار خویش قرار دهد. ... بیشتر بخوانید »

مهندسی تکنولوژی صلوات +پاورپوینت

مهندسی تکنولوژی صلوات تکنولوژی تولید ماده شفابخش (عسل): روزی رسول اکرم و علی علیهما السلام در نخلستانی بودند؛ زنبور عسلی مشغول چرخیدن به دور پیامبر شد. ایشان فرمودند یا علی! این زنبور ما را به ضیافت عسل دعوت می کند … آنگاه از زنبور پرسیدند: با آنکه شما از شکوفه تلخ مزه می مکید, چگونه عسلی که تولید می کنید ... بیشتر بخوانید »