Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home3/onwayir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa---/functions/theme-functions.php on line 1966
تابلو | دانش آموز مسلمان
Monday , 28 November 2022 / دوشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۱
آخرین مطالب:

تابلو

برگزاری یادواره شهدا در مسجد

به گزارش دانش آموز مسلمان، پنجشنبه ۲۸ آبان در مسجد محله قرار است یادواره شهدای دانش آموز شهرستان برگزار کنیم ان شاالله. ضمن اینکه پیشینه مسجد جدید محله، کمتر از ۵ ، ۶ سال است و فکر کنم تا الان میزبان برنامه های شهدایی مثل یادواره نبوده است.. با وجود برخی مشکلات و سختی های در راه اجرای این برنامه، ... بیشتر بخوانید »

عکس : حلقه صالحین

آن کسی که با ایمان است، آن کسی که دنبال اهداف والاست، آن کسی که حاضر است از وجود خود برای کشورش برای اسلامش برای نظام اسلامی، برای آحاد ملتش، با وجود خود با استعداد خود، با جان و تن خود سرمایه گذاری کند او بسیجی است، پست های مرتبطحلقه صالحین تصاویر حجره تکانی اتاق فکر صالحین / تنبیه (جریمه) ... بیشتر بخوانید »

پسر کو ندارد نشان از پدر..

یکی از روزهای خادمی (شلمچه)، در برگشت از حسینیه یادمان به سنگر در جاده بهشت، این صحنه رو دیدم و عکس گرفتم.. #خیلی حرف برای گفتن داره.. پسر کو ندارد نشان از پدر/ تو بیگانه خوانش مخوانش پسر .. پست های مرتبطحلقه صالحین در مناطق عملیاتی بروشور آشنایی با یادمانهای راهیان نور قطعه هایی از بهشت در زمین… نامه یک ... بیشتر بخوانید »

حرف‌هایی که هرگز نباید به فرزندمان بگوییم

حرف‌های ممنوعه در مطالب زیر ده مورد از جملات زیان‌بخشی را که احتمال دارد والدین ابراز دارند و سپس راه‌‌کارهای اجتناب از این موقعیت‌ها را تشریح کرده‌ایم. در مطالب زیر ده مورد از جملات زیان‌بخشی را که احتمال دارد والدین ابراز دارند و سپس راه کارهای اجتناب از این موقعیت‌ها را تشریح کرده‌ایم:   پس چرا  نمی‌توانی مثل فلانی باشی؟ ... بیشتر بخوانید »

آزادی..

میگفت: خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی که آزادانه فریاد میزنند: …آزادی…آزادی…آزادی… و عابران خسته میپرسند: آزادی چند؟ و من عابری را دیدم که از راننده سوال میکرد آزادی کجاست؟ راننده گفت: رد کردی…آزادی قبل از انقلاب بود… گفتم: از غرب که به میدان آزادی نگاه کنی، آزادی قبل از انقلاب است. از میدان امام حسین (ع) که به آزادی ... بیشتر بخوانید »

محاورات اشتباه

۱_ خدا بد نده! این کلام در برخورد با افراد مریض یا کسانی ک به مشکلی برخورد کرده اند مطرح میگردد،در حالیکه این کلام اهانت به پروردگار است،زیرا خدای تعالی در قرآن فرموده:هیچ خوبی بشما نمیرسد مگر از ناحیه ی خدا و هیچ بدی بشما نمیرسد مگر از ناحیه ی خود شما(و بخاطر اعمال خودتان است) پس بهتراست بجای این ... بیشتر بخوانید »

ندیدم شهی در دلارایی تو

ندیدم شهی در دلارایی تو به قربان اخلاق مولایی تو تو خورشیدی و ذره پرورترینی فدای سجایای زهرایی تو نداری خماری به مشتاقی من ندیدم نگاهی به صهبایی تو نداری خرابی به بی تابی من ندیدم سبویی به مینایی تو نداری به کویت ز من بی نواتر ندیدم کریمی به طاهایی تو نداری خماری به مشتاقی من ندیدم کریمی به ... بیشتر بخوانید »

جنگ های صلیبی با نیم نگاهی بر تاثیر اندک عباسیان برآن

جنگ های صلیبی درزمانی آغاز گردید که مسلمانان در اوج پیشرفت و شکوفایی خود به سر می بردند آنان که مناطق وسیعی از شمال افریقا واندلس گرفته تا اسپانیارا تسخیر کرده بودند می توانستند حس حسادت وجاه طلبی رهبران مسیحی غرب رابرانگیزد.. ادامه مطلب دانلود PDF بیشتر بخوانید »

آقای نورانی سوخته!

* آقای نورانی سوخته! * بعد از سه ماه دلم برای اهل و عیال تنگ شد و فکر و خیالات افتاد تو سرم. مرخصی گرفتم و روانه شهرمان شدم. مرخصی گرفتم و روانه شهرمان شدم. اما کاش پایم قلم می شد و به خانه نمی رفتم. سوز و گداز از مادر و همسرم یک طرف، پسر کوچکم که مثل کنه ... بیشتر بخوانید »

شبکه های اجتماعی و پیامدهای منفی آنها

شبکه های اجتماعی، امکان جدیدی بود که در پرتو اینترنت، در اختیار کاربران قرار گرفت و این در حالی ‌است که هیج کس تصور نمی‌کرد روزی جنبه‌ی اجتماعی اینترنت به صورت کاربرد اصلی آن درآید،. این سرویس در عین مفید بودن واشتراک و تبادل سریع اطلاعات، ممکن است بسیار مخرب نیز باشد. دراین بخش قصد داریم به بیان آثار و ... بیشتر بخوانید »

گزارش متنی اولین نشست واتساپی/ موضوع: امتیاز دهی، تشویق و تنبیه

اولین گزارش از نشست واتساپی فعالان فرهنگی و صالحین عضو گروه برای کاربران محترم منتشر می شود. امید است که مورد استفاده قرار گیرد. ( لینک عضویت) شنبه ۳ خرداد ۹۳ دانش آموز : بحث جدید برای روز جدید: وابستگی کار فرهنگی به پول و امکانات. لطفا نظرات و بحثهای خود را ظرف یک روز بریزید رووو. پست های مرتبطاتاق ... بیشتر بخوانید »