Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home3/onwayir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa---/functions/theme-functions.php on line 1966
جنگ نرم | دانش آموز مسلمان
Monday , 28 November 2022 / دوشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۱
آخرین مطالب:

جنگ نرم

طرح آمریکایی برای مصادره قیام کربلا و ‘یزید’ معرفی کردن ‘جمهوری اسلامی’ با ابزار جریان شیرازی‌ها

«جفری هالورسون» نظریه پرداز و پروفسور دانشگاه آریزونای امریکا، پس از فتنه ۸۸ با انتشار مقاله ای (که در سایت مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه آریزونا منتشر شد) تصریح نمود که دیگر راهکارهای نظامی برای مقابله با حکومت ایران چندان کارآیی نداشته و جبهه غرب و استکبار باید تغییر تاکتیک داده و «براندازی نرم» را در دستور کار خویش قرار دهد. ... بیشتر بخوانید »

حدیث مربوط به بال مگس از نظر علمی، تأیید شد

حدیث مربوط به بال مگس از نظر علمی، تأیید شد سال‌ها پیش یکی از ملحدان گفته بود: “ای مسلمانان چگونه راست می‌پندارید مگسی ‏که بیماری‌ها را حمل می‌کند در آن شفا باشد؟ این مسئله غیر منطقی است و انسان عاقل ‏آنرا نمی‌پذیرد.” ‏ حقیقت این است که سرشت ‏ملحد، سرشتی مادی است که به عالم غیب ایمان نمی‌آورد، بلکه دلایل ... بیشتر بخوانید »

علاقه مند شدن یک بازیگر هالیوود به اسلام

«لیام نیسون» بازیگر ایرلندی مشهور سینما از علاقه خود به فکر کردن به گرویدن خود به اسلام خبر داد. این بازیگر مشهور «سینمای هالیوود» گفت که به واسطه بازی در فیلمی در «استانبول» ترکیه با اسلام اشنا شدم. این مرد مسیحی کاتولیک هست و در محل زندکیش تقریبا به عنوان یه کشیش شناخته میشه.. روزنامه «دیلی میل» به نقل از ... بیشتر بخوانید »

چند مطلب در مورد بصیرت و ۹ دی ( ارائه بحث در حلقه)

حضور مردم در ۹ دی ماه به معنی دفاع از هیچ حزب و گروه و جناحی نبود. برخلاف راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس که گروه های مختلف با برافراشتن یک پرچم و با درج نام خود”با فونت درشت” در زیر این پرچم به دنبال اعلام خود هستند، در نهم دیماه شاهد حضور خالص مردم و بدون هیچ چشم داشت ... بیشتر بخوانید »

خواب غفلتمان آشفته شود

آشکارا و با سر و صدا نمی آیند تا متوجه حضورشان بشویم . آنقدر نرم و آهسته می آیند تا مبادا خواب غفلتمان آشفته شود. از کودکانمان آغاز می کنند زیرا هر چه در کودکی بی آموزی در درونت نهادینه می شود . به جوانان مان می اندیشند چون روح آنها مانند زمینی آماده پذیرش بذر هاست و اگر ما ... بیشتر بخوانید »

پاور پوینت شناخت داعش

پاور پوینت آشنایی با داعش از دوستان به دستمون رسیده برای شما قرار داده میشه. [download id=”58″] پست های مرتبطهفت قدم تا ساخت بهترین پاورپوینت پاورپوینت درمورد حجاب بانوان پاورپوینت زیبای عظمت عالم دانلود پاورپوینت طرح انتخاب روشمند کاندیدای اصلح دانلود PDF بیشتر بخوانید »

شمر امروزت را بشناس

نطق تاریخی استاد علیه صهیونیسم در عاشورای سال ۱۳۹۰ قمری برابر با اسفند ۱۳۴۸ شمسی که به دستگری ایشان انجامید فراموش ناشدنی است و جا دار که در اینجا به بخشی از آن پرداخته شود ایشان فرمودند :   می‏خواهی در نزد پیغمبر خدا ارزش پیدا کنی ؟ با عمل کردن به این اصل در نزد خدا و پیغمبر خدا ... بیشتر بخوانید »

زنی که نه سرهنگ بود ، نه حقوقدان.

تنها یک مرد در سازمان ملل پیدا شد، باقی همه باهم دوست بودند………………. کریستینا فرناندز رئیس جمهور آرژانتین طی سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل گفت : – «شما ایران را در پی انفجاری که در سفارت اسرائیل در بوئنوس آیرس در سال ۱۹۹۴ میلادی روی داد متهم کردید و تحقیقاتی که ما انجام دادیم دخالت ایران را در این انفجار ... بیشتر بخوانید »

تکرار تاریخ…

جنگ جمل داشت شروع می شد و زبیر قصد داشت که شمشیر جنگ رو به پایین بذاره و جنگ رو خاتمه بده که پسرش عبدالله او رو مجبور کرد که دوباره دست به غلاف شمشیر ببره و با علی (ع) دست به مبازه برداره . گذشت و گذشت تا اینکه فتنه ۸۸ شروع شد و آقازاده ای دوباره کار عبدالله ... بیشتر بخوانید »

تاکتیک‌ های‌ ماهواره برای‌ جلوگیری‌ از بارداری و کاهش جمعیت

  این روزها بحث کاهش جمعیت ایران بدون تردید یکی از مهم‌ترین موضوعات اجتماعی و سیاسی و حتی فرهنگی ایران است؛ موضوعی که سازمان ملل هم درباره آن سخن گفته و اعلام کرده ایران در کاهش سریع نرخ رشد جمعیت رکوردی عجیب به جای گذاشته است. براساس آمارها، نرخ باروری در ایران به ۷/۱رسیده و حتی پیش‌بینی می‌شود با موج ... بیشتر بخوانید »

جهان در خلصه جام جهانی / فرصت طلایی برای جنایتهای اسراییل

جام های جهانی فوتبال ، بعد از مسابقات المپیک، بیش از هر رویداد ورزشی بین المللی دیگری ، توجه افکار عمومی را به خود جلب می کند. هزاران نفر برای تماشای مسابقات به استادیوم های محل برگزاری بازی های جام می روند ، اما تعداد بینندگان حضوری مسابقات با تعداد افرادی که همزمان از طریق تلویزیون ، خود را در ... بیشتر بخوانید »

ربنای ضرار شجریان

ربّنا یکی از آثار محمدرضا شجریان و شامل چهار دعا از آیات قرآن است که همه با عبارت ربنا آغاز می شوند واین اثر در تیر ۱۳۸۵ ضبط شد که به مدت سه دهه جزو برنامه های اصلی رادیو و تلویزیون در ماه مبارک رمضان بوده است.  به گفته محمدرضا شجریان، انگیزهه اصلی وی از خواندن این دعا، تدریس آن ... بیشتر بخوانید »

جنگ های صلیبی با نیم نگاهی بر تاثیر اندک عباسیان برآن

جنگ های صلیبی درزمانی آغاز گردید که مسلمانان در اوج پیشرفت و شکوفایی خود به سر می بردند آنان که مناطق وسیعی از شمال افریقا واندلس گرفته تا اسپانیارا تسخیر کرده بودند می توانستند حس حسادت وجاه طلبی رهبران مسیحی غرب رابرانگیزد.. ادامه مطلب دانلود PDF بیشتر بخوانید »

شبکه های اجتماعی و پیامدهای منفی آنها

شبکه های اجتماعی، امکان جدیدی بود که در پرتو اینترنت، در اختیار کاربران قرار گرفت و این در حالی ‌است که هیج کس تصور نمی‌کرد روزی جنبه‌ی اجتماعی اینترنت به صورت کاربرد اصلی آن درآید،. این سرویس در عین مفید بودن واشتراک و تبادل سریع اطلاعات، ممکن است بسیار مخرب نیز باشد. دراین بخش قصد داریم به بیان آثار و ... بیشتر بخوانید »

امربه معروف از ۱۳ ساله روستایی..

یکی از شهرستانهای استان فارس: قد و قیافه نوجوانِ علی را که نگاه می کنی یاد شهید فهمیده می افتی که حاضر شد آن حماسه را بیافریند که امام در وصفش بگوید “رهبر ماآن طفل سیزده ساله ای است که … وقتی که خیلی ها از فرهنگ چیزی نمی دانند ، وقتی که بعضی تمام دنیایشان در یک کلمه به ... بیشتر بخوانید »