دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب:

کتاب خاطرات مستر همفر انگلیسی (+دانلود)

کتاب دست های نا پیدا

(خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی) در ممالک اسلامی

این کتاب مجموعه خاطرات جاسوس انگلیس ـ مستر همفر ـ در کشورهاى اسلامى است‌. او با سال‌ها تلاش و کوشش‌، مأموریت پنهانى خود را با موفقیّت به انجام رسانید.

hamfer2

این مأموریّت مربوط به زمانى است که قدرت و شوکت امپراطورى عثمانى رو به ضعف و سستى نهاده بود و دشمنان اسلام در پى آن بودند که با ویران کردن پایه‌هاى اعتقادى مسلمانان‌، ضربه‌اى اساسى بر جوامع اسلامى وارد سازند. آنان می‌کوشیدند تا باورهایى که مسلمانان را بیدار و آگاه می‌ساخت و میان آنها همدلى واتّحاد ایجاد می‌کرد و باورهایى که فرقه‌هاى گوناگون اسلامى بر آن پاى می‌فشردند و سلامت فکری‌، روانى و اجتماعى آنان را تأمین می‌نمود از میان بردارند.

در مقدّمه ترجمه انگلیسى این کتاب که در بمبئى چاپ شده آمده است‌: در خلال جنگ جهانى دوم‌، آلمانی‌ها خاطرات مستر همفر را به صورت یک مجموعه دنباله‌دار در مجلّه اشپیگل‌ منتشر کردند و در این مجموعه که با عنوان اعترافات همفر چاپ می‌شد از چهره امپریالیسم انگلیس پرده برداشتند.

پس از جنگ جهانى دوم یک مجلّه فرانسوی‌، ترجمه فرانسه این خاطرات را منتشر نمود. سپس دانشجویى لبنانى خاطرات همفر را از فرانسه به زبان عربى باز گردانید و در بیروت منتشر کرد.

ترجمه فارسى این کتاب که هم اکنون در دست شماست از روى نسخه عربى انجام گرفته است‌.

wordpress-PDFهم اکنون این کتاب به صورت PDF – آماده چاپ -در ۳۸ صفحه -به حجم ۵۰۰ کیلو بایت – برای دوستان عزیز قابل بارگذاری و استفاده است :

  [download id=”45″]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2019-2020 , All Rights Reserved
Design By ShikDL