پنج شنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین مطالب:

آموزش جمع کردن سیم ها در چند ثانیه (فیلم)

تمیز٬ مرتب و سالم نگه داشتن سیم ها و کابل ها٬ برای گیک ها و نرد ها مسئله ای از جنس غرور است -یا لااقل امیدواریم باشد. اما شاید تصور نکنید که جمع کردن و پیچاندن آنها بدون نظم و با استفاده از روش های عجیب و غریب٬ چقدر می تواند برای سلامت شان مضر باشد.
به گزارش فرهنگ نیوز، در اصل مردم با شلخته جمع کردن بخش اضافه کابل های مورد استفاده یا کابل هایی که فعلا از شان استفاده نمی کنند، دارند عمر آنها را کوتاه می کنند.
در اینجا برای شما یک ویدیوی مفید آموزشی آورده ایم که در آن با ۲ روش صحیح جمع کردن سیم و کابل آشنا می شوید. به خاطر داشته باشید که اگر چه به سمت دنیای بی سیم حرکت می کنیم٬ ولی هنوز به آن نرسیده ایم. پس از روش ملوانی جمع کردن سیم ها با آرنج دست بردارید، این ویدیو را تماشا کنید و به کار ببندید.
 [aio_button align=”none” animation=”swing” color=”orange” size=”medium” icon=”film” text=”مشاهده فیلم” url=”http://www.farhangnews.ir/content/44997″]
How-to-Coil-Cables.mp۴ | دانلود فیلم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2019-2020 , All Rights Reserved
Design By ShikDL