سه شنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۹
آخرین مطالب:

سرگروه پروری در حلقه

یکی از کارهایی که در این حلقه نوجوان  انجام می شود، رویکرد سرگروه پروری است. در هر جلسه یکی از اعضا مطلبی را از پیش آماده می کند، در حلقه ضمن اینکه آن را ارائه می کند، بقیه را هم باید در بحث مشارکت داده و نیز حلقه را اداره کند. یعنی ارائه مطلب، مشارکت دادن اعضا در بحث، پرسش و پاسخ، نظرسنجی و از همه مهمترحلقه صالحین نوجوانان اداره حلقه و نظم آن، بر عهده این سرگروه جلسه – تحت حضور و نظارت مربی (سرگروه اصلی) حلقه -است. و این سرگروه هر چند جلسه یکبار به صورت دوره ای عوض می شود.
از مهمترین خاصیت های این کار، افزایش توانمندی مدیریتی و  افزایش اعتماد به نفس و نیز روحیه سخنوری و روابط اجتماعی در نوجوانان حلقه، و نیز افزایش مطالعه آنها که منجر به افزایش آگاهی و اطلاعات و بصیرت آنها شده و سرانجام در دراز مدت – انشا الله- منجر به پرورش سرگروه ها و مدیران فرهنگی لایق آینده می شود.

حلقه صالحین نوجوانان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2019-2020 , All Rights Reserved
Design By ShikDL