یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین مطالب:

طرح صالحین ، کادر سازی برای امام زمان عج

طرح صالحین ، کادر سازی برای امام زمان عج

سردار نقدی - شجره طیبه صالحینرییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مهم‌ترین مطالبه رهبر معظم انقلاب از بسیجیان، کادر سازی برای امام زمان (عج) است. حلقه‌های صالحین حلقه‌های یارگیری برای امام عصر (عج) است که در آن بسیجیان ضمن تقویت بنیان‌های معرفتی خود به عمق بخشی هرچه بیش‌تر انقلاب در داخل می‌پردازند. همه تمرکز بسیج روی طرح شجره طیبه صالحین است.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مهم‌ترین مطالبه رهبر معظم انقلاب از بسیجیان، کادر سازی برای امام زمان (عج) است. سی و دو سال است که درگیر یک جنگ تمام عیار با استکبار جهانی هستیم و در پی مقاومت قهرمانانه ملت ما آن‌ها بارها و بارها مجبور به تغییر جبهه و جابه‌جایی موضع شده‌اند.

آن‌ها پس از سال‌ها شکست و هزیمت در رویکرد نظامی که نقطه قوت آن‌ها بود مجبور شدند به جنگ نرم و مقابله با فرهنگ روی بیاورند و این مساله یک اتفاق مبارک است چراکه قدرت اصلی انقلاب اسلامی در فرهنگ و تمدن است و ما در جنگ فرهنگی، استکبار را به طریق اولی شکست خواهیم داد.
جنگ نرم بر سر فتح سرزمین و جغرافیا نیست. جنگ نرم در یک کلام، جنگ بر سر یارگیری است. کفر جهانی برای شیطان و جبهه نور به حقیقت برای امام زمان (عج) مشغول یارگیری هستند.
امروز انقلاب اسلامی فاتح قلوب است و حرکت بیداری اسلامی در عمق اروپا و آمریکا در حال نابود کردن بنیان‌های استکبار جهانی است.
حلقه‌های صالحین حلقه‌های یارگیری برای امام عصر (عج) است که در آن بسیجیان ضمن تقویت بنیان‌های معرفتی خود به عمق بخشی هرچه بیش‌تر انقلاب در داخل می‌پردازند.
همه تمرکز بسیج روی طرح شجره طیبه صالحین است. اصلی‌ترین مطالبه امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی از بسیجیان کادرسازی برای امام زمان (عج) است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2018-2019 , All Rights Reserved
Design By ShikDL