چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین مطالب:

ایده‌های بنیادی در کار فرهنگی

اشاره: این نوشتار، گزیده، ویراسته و افزوده سخنان آقای عسگری است که دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ در جمع فعالان مساجد سبزوار در کتابخانه مسجد شهید توسلی این شهر ایراد شده است و ناظر به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و اهمیت کار در مساجد، هئیت، پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی و هنری و دیگر پایگاه‌های فرهنگی و مذهبی ماست.

این نوشتار به فعالان مساجد، پایگاه‌های و هئیت‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تقدیم می‌شود.

ویرایش و تلخیص: امیر امانی پور

*****

مساجد پایگاه انقلاب اسلامی بود و باید باشد؛ هم چنان که پایگاه اصلی نهضت عظیم اسلامی در صدر اسلام بوده است. مساجد، پایگاه انقلاب فرهنگی است. در قبل از انقلاب و دهه اول انقلاب مساجد پایگاه فعال برای انقلابیون بوده است، چه برای مبارزه با رژیم شاه و چه برای بسط و گسترش تفکر انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره). متأسفانه مساجد فعلی این نقش را کمتر ایفا می‌کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2020-2021 , All Rights Reserved
Design By ShikDL