چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین مطالب:

پوستر : جریان شناسی مختصر جبهه دوم خرداد ( ویرایش دوم).

چند تا تغییر توی چندتا قسمتهاش داادیم.. چند مورد کم اهمیت رو حذف کردیم و  چنتا مورد هم به کارنامه مشارکتی ها اضاف کردیم..

پیش نمایش:

دانلود در قالب فایل زیپ حاوی فایل جی پی جی پوستر :
دانلود اندازه کوچک ( برای صفحه نمایش):

[download id=”37″]

دانلود اندازه بزرگ ( چاپ A3 ):

[download id=”36″]

۳ نظر

 1. جوری نوشته که انگار تحصن جرم است و انگار آسمان به زمین آمده. هر گروهی از مردم می توانند در اعتراض به شرایط زمان خودشان در جامعه تحصن کنند و دست به اعتراض زنند. ضمنا در این گونه پوستر ها که جنبه خبری دارند نباید از اصطلاحات نامفهوم و گنگی چون جام زهر استفاده کرد. لطفا دنباله روی کورکورانه نکنید. که اگر یک نفر این اصطلاح جام زهر را از زیر قبایش درآورد شما هم همان را تا همیشه استفاده کنید. و در مورد این ترکیب سیم آخر هم فکر نکنم توضیحی لازم باشد.
  در پایان هم می گویم که همه تان با چشم باز ببینید. بگذارید همه ی نمایندگان مردم به طور آزاد انتخاب شوند. آن وقت می فهمید که مردم چه کسانی را انتخاب میکنند. کسانی که با حرکات ناشیانه شان مردم را به این شرایط ذلیلانه ی معیشتی رسانده اند و یا دیگران را؟ اجازه ندهیم سلایق فردی در شورای نگهبان بر سرنوشت تک تک مردم سرزمینمان اثر بگذارد.
  بگذارید مردم خودشان انتخاب کنند. به شعور ایشان توهین نکنید البته اگر این چیزی است که شما در منبرهایتان در بوق می کنید و در کتب آسمانی تان آن را می خواند. و صرفا می خوانید!
  و لا تقف ما لیس لک به علم…

 2. سلام دوست عزیز.
  ۱- تحصن عده ای کم بصیرت و دنیا بین با هدف مخالفت با نظام و رهبری البته که جرم است.. و طبق بند “گناه شخصیت ها” که از دلایل کبیره شدن گناه است البته که جرم بزرگی هم هست.
  ۲- قضیه جام زهر به مقدار کافی برای اهالی امروز مفهوم واضحی دارد. (توضیحات اینجا)
  در مورد سیم آخر اینکه در اون جلسه که به سرکردگی مشارکتی ها در همراهی با تحصنی ها در جهت اعتراض و مخالفت برگزار شد، علیه رهبری موضع گرفته شد تا جایی که سخنان حرمت شکنانه زده شد و …
  ۳- در باب چشمان باز خیال شما راحت. بلکه بنده به شما توصیه می کنم چشمان خود را باز کنید.
  ۴- ضمنا کسی جلوی انتخاب مردم را هم نگرفته که مجبور به انتخاب خاصی باشند… الحمد لله کشور خوبی داریم.
  ۵- و ضمنا ما به شعور کسی توهین نمی کنیم.. ولی بارها شاهد توهین دشمنان و منافقان بوده ایم.

  از اینکه به ما سر زدید هم متشکریم. Rose

 3. کار جالبی بود ولی اگه برای بقیه گزینه هاش هم یک توضیح کوتاهی میدادی عالی میشد
  ممنون از وبلاگ خوبت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

افزودن شکلک:

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton
Copyright 2020-2021 , All Rights Reserved
Design By ShikDL