دانش آموز مسلمان

پایگاه فرهنگی تربیتی بصیرتی، شجره طیبه صالحین، تبادل تجربیات و محتوای فرهنگی

تابلوجنگ نرم

بی بی سی و شجره طیبه صالحین

در پی گسترش فعالیت های  شجره طیبه صالحین ، انگلیس وحشت خود را در رسانه های وابسته علنی نمود…

به عنوان نمونه، پیر استعمار از رسانه دولتی خود یعنی بنگاه سخن پراکنی بریتانیا موسوم به بی بی سی، سه هفته قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران نهمین گزارش خود را پیرامون حلقه های صالحین بسیج پخش کرد.

بی بی سی که همواره سعی در انحراف و مدیریت افکار عمومی برمبنای سیاست های مکر و فریب خویش دارد این بار نیز با تصمیم گیری به جای مخاطب خویش در پی القای نقش حلقه های صالحین در انتخابات ریاست جمهوری داشت و ابراز داشته که این مصداق از سوی ۲۰۰ هزار حلقه در سراسر کشور پیگیری می شود!

کارشناسان رسانه ای، اقدام عجولانه و سطحی این بنگاه رسانه ای را وحشت دولت مردان بریتانیا از آثار فعالیت های معرفتی و بصیرتی فعالیت های تربیتی بسیج دانسته اند.

 پیر استعمار با اطلاع از تاثیر گذاری اخلاقی و معرفتی حلقه ها بر اقشار گوناگون مردمی بویژه نوجوانان و جوانان  با تشکیل اتاق فکر برای مقابله با این اقدام تربیتی و فرهنگی بسیج مانند همیشه دست به دامن بی بی سی شده اند.

رسانه دولتی بریتانیا مدعی است ۲۰۰ هزار حلقه صالحین که میلیون ها جوان را درخود سازماندهی نموده ابزاری هستند در خدمت (مقام معظم) رهبری ایران (اسلامی) تا از طریق این حلقه ها، طرح های ایشان (معظم له) را عملی کنند.

مقابله ی رسانه ای روباه پیر در حالی صورت می گیرد که از سویی حلقه های صالحین کارکرد کاملاً اخلاقی –تربیتی و فرهنگی را داشته و از سویی دیگر، انگلیس مکار و آمریکای ناقض حقوق بشر همواره تلاش می کنند با تولید فیلم ها و سایت ها و شبکه های مستهجن، خانه های فساد، توزیع مواد مخدر و مشروبات الکی و …بنیه اخلاقی جوانان را خراب کنند.

مقام معظم رهبری:

رحمت خدا بر امام بزرگوار ما که میفرمود: از دشمنى دشمن، از دشنامِ دشمن نترسید؛ وقتى او به شما بدگویى میکند، اخم میکند، دشنام میدهد، بدانید که شما یک کار بزرگى انجام داده‌اید یا دارید انجام میدهید که او ناراحت است.

 

خدا رو شکر که معیار داریم و فرزندان روح االله خوب بلد هستند از پدر پیرشان رهنمود بگیرند.

 

منبع: پایگاه آموزشی صالحین خیبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *